خرید سفارشی خودرو

تا به حال چقدر برای یافتن خودروی مورد نظرتان وقت صرف کردید؟ بر اساس تجربه ما، از هر 4 تا 5 بازدید یک مورد به خرید منتهی می شود. بهتر است به کارهای مهم تری بپردازید و وقت و هزینه خود را هدر ندهید. سفارش خرید خودرو ثبت کنید تا خودرویی که می خواهید را کارشناسی شده به شما معرفی کنیم.

مشاوره در واتساپ
• مشاوره دقیق و رایگان خرید خودرو
• بدون نیاز به جستجوی شما در آگهی ها
• خرید خودرو با گزارش کارشناسی بدنه و فنی
• خرید در محدوده های قیمت منصفانه و پایین
• عقد مبایعه نامه معتبر و سایر مشاوره های حقوقی انجام معامله
• ضمانت ما در همکاری با کارشناسان مجرب، معتمد و کارآزموده
• شما فرم ثبت سفارش را تکمیل و در انتها زمان تماس کارشناس ما را مشخص می نمایید.
• کارشناس ما با شما تماس گرفته و پس از بررسی جزئیات سفارش و بودجه مورد نظر شما، مشاوره تلفنی لازم ارائه شده و یک خودرو برای آغاز فرآیند جستجو انتخاب می شود.
• قرارداد خرید سفارشی خودرو برای شما تنظیم شده و 10 درصد از مبلغ قرارداد به صورت نقدی دریافت می شود.
• کارشناس شما روزانه آگهی های مرتبط را بررسی کرده، با فروشندگان تماس گرفته و موارد مطلوب را بدون نیاز به حضور شما بازدید می کند.
• پس از یافتن گزینه ای که برای شما از هر لحاظ بهترین باشد، قرار ملاقات حضوری بین شما و فروشنده برای بازدید خودرو و ارائه گزارش کارشناسی تنظیم می شود.
• در صورتی که شما خودروی معرفی شده را پسندید، قولنامه معتبر با رعایت تمام مسائل حقوقی تنظیم شده، مشاوره های لازم ارائه می شود و در صورت نیاز شما با پرداخت مبلغی اضافه، ما تا پایان مراحل خرید شامل حضور در مراکز تعویض پلاک و دفترخانه نیز در کنار شما خواهیم بود.
زمان انجام کار به نوع خودروی انتخاب شده، میزان وفور آن در بازار و شرایط خاص هر خریدار بستگی دارد، اما به طور معمول برای یافتن یک خودروی ایده آل بین 7 تا 30 روز زمان نیاز است.
نرخ این خدمت اغلب یک درصد قیمت خودرو است. تفاوت خدمات ما با سایر رقبا، ارائه مشاوره تخصصی و بررسی دقیق بودجه و شرایط شماست تا بهترین انتخاب ممکن را پیشنهاد دهیم و مدت زمان زیادی از سواری خودروی دلخواه خود لذت ببرید. همچنین خودروی شما تضمین بهترین قیمت دارد تا بخش مهمی از هزینه ای که میپردازید، از این طریق جبران شود. نرخ خدمات خرید سفارشی اُتولتو معادل 5.1 درصد قیمت خودرو با 21 درصد پیش پرداخت و برای شرایطی که در جدول آمده قابل انجام است:
خودرو چند سال از تولید خودرو می گذرد؟
تولید داخل،مونتاژی و چینی تا 4 سال
خودروهای کره ای تا 7 سال
خودروهای ژاپنی تا 10 سال
خودروهای آلمانی تا 15 سال
سایر خودروها هزینه و سایر شرایط با توافق (تماس حاصل نمایید)

جهت مشاهده کامل، جدول را به راست بکشید >>>

خودرو چند سال از تولید خودرو میگذرد؟ هزینه ( درصد ارزش خودرو )
داخلی (ایرانی یا چینی) تا 4 سال 1.5
داخلی (ایرانی یا چینی) بیش از 4 سال 2 تا 3 (بستگی به شرایط)
خارجی (غیر از ژاپنی) تا 5 سال 1.5
خارجی (غیر از ژاپنی) بیش از 5 سال 2 تا 3 (بستگی به شرایط)
خارجی ژاپنی تا 8 سال 1.5
خارجی ژاپنی بیش از 8 سال 2 تا 3 (بستگی به شرایط)
خودروی آفرودی تا 10 سال 2
خودروی آفرودی بیش از 10 سال 2.5 تا 4 (بستگی به شرایط)
خودروی کلاسیک حداکثر 35 سال 2.5 تا 5 (بستگی به شرایط)درخواست مشاورهجهت مشاوره تلفنی خرید سفارشی خودرو، فرم زیر را برای ما ارسال کنید.

پرسشنامه8- در کجا بیشتر تردد دارید؟ ( انتخاب یک یا چند گزینه)9- چهار مورد از گزینه های زیر که به نظر شما در خرید خودرو اهمیت بیشتری دارند را مشخص نمایید

مشخصات شما

تعیین زمان


بودجه خرید


حداکثر میلیون تومان


توضیحات