درباره اتولتو بیشتر بدانید.

رسالت ما

شما باید برای استفاده از خودرو بر اساس نیاز، سلیقه و بودجه خود، بهترین انتخاب را انجام دهید تا از خرید آن احساس پشیمانی نکرده و از سواری آن لذت نیز ببرید. این انتخاب درست شامل سه بخش می شود. اول دریافت مشاوره درست و حرفه ­ای هنگام خرید خودرو است که مشخص شود آیا خودروی فعلی را نگهداریم یا خودروی جدیدی بخریم و این که از چه برند و مدلی انتخاب کنیم. دوم این که مشتری در هنگام خرید یا فروش، وضعیت سلامت بدنه، سلامت فنی و محدوده قیمت منصفانه خودرو را به درستی بداند تا ضرر و زیان مالی نکند. سوم این که برای انجام معامله، بتوان راحت، بدون دردسر و با هزینه کم، معامله را انجام داد. ما یک تیم حرفه ای هستیم تا به شما مشورت دهیم که چه خودرویی برای شما مناسب است و کمک کنیم تا خرید آن را به خوبی انجام دهید.

ارزش های ما

کسب وکار خود را مبتنی بر سه اصل صداقت، دقت و تجربه اداره می کنیم. با دقت نیازهای شما و انواع خودروهای موجود در بازار را بررسی و تحلیل کرده و سعی می کنیم با کمک گرفتن از افرادی که در بازار خرید و فروش خودرو تجربه دارند، خودرو مناسبی به شما پیشنهاد کنیم و هنگام خرید آن، با دقت بالا بررسی های لازم را انجام دهیم تا از بابت کلاه­برداری یا تقلب در معامله، زیان نکنید.

سابقه فعالیت

از پاییز 1389 به صورت تجربی و فعالیت رسمی با شرکت «آرتا رادین نفیس» شماره ثبت 532619 از پاییز 1397

تجربه های ما

ما بیش از یک دهه مشغول ارائه خدمت در زمینه مشاوره و خرید خودرو هستیم و علاوه بر پیشنهاد خودرو مناسب به شما، می توانیم آن را در محل کارشناسی کرده و سلامت بدنه و فنی آن را  تا حد مورد نیاز مشخص کنیم. علاوه بر آن سعی می کنیم با تهیه مقالات کاربردی در مورد نقد و بررسی تحلیلی خودروها و بیان نکته ها و مسائل فنی و حقوقی خرید یا فروش خودرو، تجربه های خودمان را به شما منتقل کنیم.

پرسنل ما

محدوده سنی پرسنل از 25 تا 51 سال با میانگین سنی 35 سال

شناسه وب سایت   whois.com
 

 

با تیم ما بیشتر آشنا شوید